Skontaktuj się z nami
Lynn

Numer telefonu : 86-15868086360

WhatsApp : +8615868086360

WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd

WenZhou RunYing International Trade Co., Ltd.

Profesjonalne podejście, próbowaliśmy!

  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
  • WenZhou RunYing International Trade Co.,ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki RUNYING Ilość pracowników
Coroczne wyprzedaże 800000-1000000 Rok założenia 2015
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie
Naszym hasłem jest "Bądź dobry", co oznacza, że ​​chcemy być dobrymi ludźmi dostarczającymi dobre produkty i usługi, dzięki czemu Reliabo jest dobrą firmą.

Uczciwość oszczędza czas i koszty. Wybieramy uczciwe sposoby prowadzenia działalności. Staramy się być Twoim niezawodnym i efektywnym partnerem w Chinach.

Nasze produkty przeszły testy EN71, ASTM, REACH i CPSIA.

Zdolność produkcyjna: 10 000 000 sztuk miesięcznie.

Reliabo to grupa produkcyjno-handlowa z fabrykami na długopisy, markery i firma eksportowa Wenzhou New Century dla sprzedaży i serwisu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie jako jeden z wiodących producentów i eksporterów w naszym regionie. Nasze produkty spełniają europejskie i amerykańskie standardy.

Każdy z naszych przedstawicieli handlowych ma dogłębną wiedzę na temat naszych produktów, co gwarantuje wysoki poziom obsługi klienta. Nasi pracownicy działu sprzedaży są również bardzo dobrze wyszkoleni w zakresie podstawowych umiejętności, takich jak języki obce, międzynarodowe praktyki biznesowe i umiejętności obsługi komputera. Dlatego komunikacja między Tobą a naszym personelem będzie bardzo łatwa. Dzięki naszej wiedzy na temat produktów i procesów produkcyjnych możemy pomóc Ci pozyskiwać nowe produkty z innych fabryk i kontrolować jakość, jednocześnie obniżając koszty.

Historia
WenZhou RunYing International Trade Co, Ltd została założona w 2016 roku. Od momentu założenia firmy, skupiliśmy się na produkcji i sprzedaży rozruszników i innych produktów. Nasz silnik rozrusznikowy wykorzystywany jest głównie do pojazdów inżynieryjnych, takich jak Hitachi, Mitsubishi, Nippondenso.Now, jesteśmy jednym z najbardziej profesjonalnych producentów w naszym regionie. Teraz jesteśmy zobowiązani do odkrywania rynków europejskich i amerykańskich w przyszłości!

Usługa
Wysyłka: w zależności od okoliczności, zostały podjęte trzy różne sposoby dostawy: drogą morską, drogą lotniczą i ekspresową.
Drogą morską. Jest to najbardziej ekonomiczny sposób dostawy. Garnitur dla dużej ilości zamówienia, koszt dostawy jest drastycznie niski i pomaga osiągnąć maksymalny zysk. Przeładunek do portu docelowego zajmie zwykle od miesiąca do dwóch miesięcy.
Według ładunku lotniczego. Zaletą ładunku lotniczego jest znacznie mniej czasu niż dostawa drogą morską. Zasadniczo ładunek docierający do miejsca przeznaczenia zajęłby około jednego do dwóch tygodni.
Usługa ekspresowa. Jest to najdroższy sposób dostawy, ale jest naprawdę szybki i wygodny. Zwykle ta usługa "od drzwi do drzwi" może dostarczyć towar do firmy tylko w 7-9 dni. Na szczęście podpisaliśmy dużą umowę rabatową z większością firm ekspresowych, takich jak TNT i UPS, aby pomóc naszym klientom zmniejszyć wydatki na dostawy.
-------------------------------------------------- -
Pakowanie:
1. Możemy zaprojektować opakowanie według Twoich wymagań, ale przy większej ilości.
2. jeśli nie ma wymagań, oferujemy tekturę falistą.
3. Cena, którą oferujemy, jest ceną fabryczną.
4. Możemy pomóc Ci dostarczyć towar, gdy masz wymagania.
5. Opłata za przesyłkę będzie na twoim koncie.
6. Możemy zwolnić towar dopiero po dokonaniu zapłaty za produkty.

Nasz zespół
Teraz mamy 36 pracowników technicznych i zarządzających. Wiele z tych pracowników zajmujących się badaniami i rozwojem technologii posiada certyfikaty starszego specjalisty technicznego i starszego programisty; Licencjat lub wyżej zajmują 87,5% wszystkich pracowników. Zespół ustanowił mechanizm wzrostu dla pracowników zajmujących się badaniami technologicznymi i rozwojem, aby zapewnić im wzrost wiedzy i doświadczenia; Stabilny zespół zarządzający, o silnej świadomości innowacyjności, zdolności uczenia się i zdolności wykonawczych. W głównym kadrze zarządzającym firmy mamy seniorów z latami przemysłu wytwórczego, szybkiego prototypowania, który ma perspektywiczne pojęcie o rozwoju rynku i chętnie przechwytuje możliwości rozwoju branży, promuje i ukierunkowuje szybki rozwój.